Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz ubiegać się o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak ani złotówki.Cho

Czytaj więcej...

Moja osobista misja

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Zarządzanie zasobami ludzkimi i zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to zagadnienia, w przypadku których większość kadry kierowniczej robi niezliczone błędy. Traktowanie z lekceważeniem pracowników czy też przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to tylko niektóre przewinienia, jakie spotyka się bardzo często w dużej ilości firm.


Gdy panujące w firmie stosunki pomiędzy pracownikami a pracodawcami należałoby poprawić, to z chęcią zajmę się poszukaniem jakiegoś wyjścia. W swojej pracy przede wszystkim się koncentruję na kompleksowym podejściu, zajmując się pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasowym. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na daną firmę, poznać jej długofalowe cele, i do tego dopasować działania optymalizacyjne.


Z całą pewnością bardzo w pracy pomaga mi wykształcenie, które posiadam. Między innymi ukończyłam studia o kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością psychologia pracy i organizacja. Gdy zdobyłam wymarzony dyplom nadal dążyłam do poszerzenia wiedzy, zapisując się na dodatkowe kursy z obszaru zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa czy też sposobów mediacji.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mogę się w pełni realizować przy wykonywaniu zleceń dla swoich klientów. Dotychczas miałam okazję współpracować z prywatnymi firmami i korporacjami, oraz z jednostkami  administracyjnymi i organizacjami pozarządowymi. Do moich klientów należą podmioty, dla których wykonuję prace w każdym obszarze powiązanym z HR, to znaczy w procesach rekrutacji oraz rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Całościowo mogę się zająć wdrażaniem w pełnym wymiarze mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania zasobami ludzkimi, a także treningami i rozwojem zawodowym. Bardzo lubię się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także wielu artykułów w branżowych pismach.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to po pierwsze ochrona informacji o wszelkich sprawach, dyskrecja i zaufanie to dla mnie kluczowa sprawa. Mogę się między innymi zająć audytami kompetencyjnymi i personalnymi, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  a także optymalizuję procesy HR. Mogę także przeprowadzić gry zespołowe dla pracowników, które dostarczą cennej wiedzy równocześnie motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: