Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz ubiegać się o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak ani złotówki.Cho

Czytaj więcej...

Biznes dla sektora non profit

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Razem z Fundacją Training Projects uprzejmie zapraszamy do wzięcia udziału w kampanii „Biznes społeczny”. W ramach naszego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę wylosować nieodpłatne warsztaty edukacyjne – jako swoisty prezent w zamian za oferowaną przez ich pracodawcę dobroczynność. Dotychczas warsztaty przeprowadzono dla dziewięciu pracodawców – w każdym miesiącu wylosowywana jest jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Zespół uczestników szkolenia będzie miał możliwość wybrać miejsce ralizacji spotkania, optymalną dla siebie datę, a przede wszystkim - problematykę kursu. Wybierać można z różnorodnej tematyki: od dziedzin społeczno – socjologicznych, przez przywództwo i motywowanie albo szkolenia dla sprzedawców, po spotkania integracyjno – motywacyjne.

Jak na razie z proponowanej pomocy skorzystali: Stowarzyszenie Akademia Pełni Życia im. Joanny Boehnert, BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej, CONSULTOR Sp. z o.o., Agencja Konsultingowo-Edukacyjna ORDO Sp. z. o. o..

Wylosowane projekty: Aktywna jesień - krok 1, Krople nowego w morzu starego, Zostań Przedsiębiorcą! Szkolenie dla osób powyżej 50. roku życia, Studium informatyki w służbie zdrowia, Akademia Seniora w Bratianie

Warsztaty dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w naszym programie organizujemy w obiektach kongresowych, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Czerwony Tren w Zagórzu i Okragły Dąb w Krapkowicach.

Naszym partnerem w zakresie wolontariatu pracowniczego jest fundacja coachingowa Szkoła Przywództwa z Chorzowia. To najlepsza firma w tematyce gier menedżerskich, spotkań team building i wybranych warsztatów z zakresu zarządzania. Wspólnie polecamy wszystkim zainteresowanym następujące rozwiązania:

- Profesjonalne gry strategiczne z tematyki kierowania projektami, planowania makroekonomicznego, finansów menedżerskich, zarządzania czasem, optymalizacji produkcji a także podejmowania decyzji

- Oparte na zabawach terenowych projekty integracyjny o zdecydowanie edukacyjnym odcieniu – fabuły wspierające kompetencje z dziedziny pracy w zespole, porozumiewania się w grupie i organizacji, motywowania pracowników czy rozwiązywania konfliktów.

- Warsztaty menedżerskie z takich dziedzin jak: komunikacja międzykulturowa, myślenie strategiczne, kierowanie zmianami w firmie, zarządzanie zespołem, delegowanie, radzenie sobie ze stresem, oraz problematyka sprzedażowa

Jako partner tej firmy oferujęmy rabat na powyższe usługi – 15procent po powołaniu się na nas. Dodatkowo dla każdego z klientów zaproponujemy na życzenie coaching podnoszący skuteczność implementacji wniosków szkoleniowych.


Tagi: