Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz ubiegać się o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak ani złotówki.Cho

Czytaj więcej...

Seminaria licencjackie – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasz zespół prowadzi seminaria i certyfikacje wyrównawcze dla maturzystów relokujących się do Ameryki lub Anglii. Dają szansę one na zgodną z przepisami aplikacje do tamtejszej szkoły wyższej. W ostatnich miesiącach prowadziliśmy m.in. poniższe seminaria: 

Formalna definicja kursów nr O81/UK:

Seminaria pielęgniarskie kładą szczególny nacisk na szczególną wiedzę i umiejętności wymagane od pielęgniarek i / lub asystentów pielęgniarskich i doradców, obejmując ogólne tematy opieki zdrowotnej (tj. Opiekę nad pacjentem, anatomię i fizjologię, terminologię medyczną, higienę i zapobieganie chorobom, pierwszą pomoc i RKO i procedury laboratoryjne). Omawiane tematy obejmują zwykle normalny wzrost i rozwój; kąpanie, karmienie, ubieranie i transportowanie pacjentów; podstawowa farmakologia; relacje i role lekarza, pielęgniarki i pacjenta; etyka medyczna i zawodowa; śmierć i umieranie; i opieka nad różnymi rodzajami pacjentów (np. przewlekle chorzy, dzieci, nowe matki i tak dalej). Obejmujące ten sam zakres tematów, jak Szkolenia pielęgniarstwa, Seminaria pielęgniarstwa-LPN pogłębiają się w celu przygotowania studentów do praktycznego państwowego egzaminu licencyjnego pielęgniarki. Seminaria pielęgniarstwa-LPN oferują wiedzę i doświadczenie niezbędne do zapewnienia opieki pielęgniarskiej pacjentom w każdym wieku, na różnych etapach choroby lub zdrowia, a także w różnych stanach chorobowych. Dodatkowe tematy mogą obejmować zdrowie społeczności, żywienie, terapię lekami i administrację oraz choroby psychiczne.

Formalna definicja kursów nr D39/USA:

Fizyczne, zdrowie i bezpieczeństwo Warsztaty z zakresu edukacji i pracy zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinie związanej z edukacją fizyczną, zdrowia i bezpieczeństwa. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Seminaria te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Definicja programów nr E56/USA:

Niezależne Warsztaty w zakresie systemów produkcyjnych, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z tematami związanymi z systemami produkcyjnymi i / lub badaniami. Niezależne studia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia podstawowych kompetencji specjalistycznej w danej specjalizacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Opis kursów nr E81/USA:

Seminaria Marketing-Workplace Experience zapewniają swoim kursantom doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z marketingiem. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Programy te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr J25/UK:

Niezależne Warsztaty diagnostyczne, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z tematami związanymi z usługami diagnostycznymi. Niezależne studia mogą dać uczniom możliwość poszerzenia profesjonalnych umiejętności specjalistycznej w danej specjalizacji, bardziej szczegółowe zgłębianie tematu lub rozwijanie bardziej zaawansowanych umiejętności.

Opis kursów nr G52/UK:

Warsztaty Engineering Design oferują wszystkim zainteresowanym uczestnikom doświadczenie w rozwiązywaniu problemów poprzez zastosowanie procesu projektowania. Często przy użyciu oprogramowania do komputerowego projektowania brył studenci opracowują, analizują i testują modele rozwiązań produktowych, a także komunikują cechy tych modeli.Tagi: